star_trek_beyond_mobile

Star Trek: Beyond

3D Conversion by: Stereo D
Stereo Executive Producers William Sherak Aaron Parry Mike Gunter
Stereographer Brian Taber Stereo Producer Alexandra Gonzalez
Stereo Production Supervisors Vincent Defebo Stereo Supervisor Jeremy Carroll
Ryan Fisk Finaling Supervisors Prasanna Kodapadi
Depth Supervisors Roy Vincent Mann Gokul Nivrutti Mahajan
Prateek Kaushal Brian Schultz
VP of International Production Services Prafull Gade Roto Supervisor Daniel Schrepf
VP of Conversion, VFX Adam Schardein VP of 3D Technology Nizar Thabet
Stereoscopic Post Executive Milton Adamou VP of Business Planning Evan Jackson
Line Producers Chris Treichel Post Production Manager Derek Prusak
Krishna Prasad Creative Services Manager Lindsey Kaiser
Stereo Editor Emily Mason Asset Producer Michael Anders
Production Pipeline Manager Cindy Rago Finaling Managers Rebecca Kramp
Depth Managers Jessica Sharp R Parthasarathy
Ravi Mahapatro Siromani Roto Managers Matthew Gill
Operations Manager Rajaram Sundaresan Akbar Shaikh
Executive Assistant to Mr. Sherak & Mr. Gunter Rebecca Seamans Executive Assistant to Mr. Parry Jeremy Landers
Production Coordinators Louis Polak Ellis Trespalacios Karen Therese Connolly Steve Stransman
Noelle Cyr Luke Stabile Catherine Ennis
Depth Leads Brad Darrow Rahul Nitin Mhatre Tripti Agarwala Himanshu Hemendra Pathak
Shivsharan Manshetti Harish Kumar Muthaih Naidu Chandrasekhar Gunjal Nitin Vasant Khairnar Umesh Joglekar
Sr. Depth Artists Connor Cruickshank Anastasia Watson Andrew Farlow Mark McCormack-Douglas
Roto Leads Maggie Balaco Somnath Kakulde Bharat Sharma Tushar Tirmal
Saurabh Rajpoot Divesh Vishwakarma Saumya Pandey Mukesh Rathod Ramkrishna Bajpai
Finaling Leads Vivek Kumar Singh Hitesh Kumar Pardeshi Om G Kangone Suhas Ps
Ghanshyam Sureshbhai Waghela Thailraju Shri Bindu Madhav Yael Majors
Sr. Finaling Artists Mathieu Bacchous Steve Kaelin
International Production Ranjan Kumar Eswarbabu Kolla Prabhat Mishra Ankit Rathod
Monalisa Bhattacharya Prasad Shrikanth Karve Rohit Suresh Payal Thakkar Umesh Patil
Amit Ghildiyal Pankaj Kumar Singh Mahesh Mohite
3D Technology Managers Val dela Rosa Pipeline Supervisor Chris Montesano
Mike Knox Pipeline TD Rustin Devendorf
Finaling QC Lead Chris Myerchin Andrew Kennedy
Final QC Artists Jeremy Jones Element QC Supervisor Les Foor
Ingest/Delivery  Rebecca Andersen Leila Tilghman Jake Dee-McKoy Kisholay Ray
Element QC Coordinators Cara Hindley Kyle Whaley Element QC Artist Josh Gengler
Element QC Artists
David O’Brien Terry Klopfenstein Carlos Alfaro David Spotts Dustin Hayes
Data I/O Niki Patterson Software Development Manager Jill Isner
Software Development 
Cameron Smith Ron Choi Sharnav Banik Michael McCartney Deepak Tewatia